Prodej RD Ořechov

Ořechov

Rychlý souhrn

Lokace:
Ořechov
Cena:
5 490 000 Kč
Typ nemovitosti:
Dům
Status:
Prodej
Rozloha:
85 m2
Ložnice:
2
Koupelny:
1
Garáže/stání:
1

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji RD se zahradou v obci Ořechov, v okrese Brno-venkov.

Dům je řadový, s dispozicí 2+1 s příslušenstvím o celkové obytné ploše 85m2 a nachází se v klidné boční ulici, v severní části vesnice.

Za vstupními dveřmi se nachází chodba, z níž se vejde do velkého slunného pokoje s oknem do ulice. Dále na chodbu navazuje jídelní kout propojený s velkou místností, kde se nachází v zadní části prostor pro spaní a v přední části obývací část. Z ní se velikým francouzským oknem dostanete na útulný uzavřený dvorek. Celou šířku okna kryje pergola, která v letním počasí zvětší obývací prostor o příjemné posezení venku.

Za jídelním koutem navazuje kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC, technická místnost a vstup na půdu. Půda nabízí dostatečné rozměry pro vybudování dalších místností. Domek je rovněž částečně podsklepen.

Uzavřený dvorek nabízí dostatek soukromí, ze dvorku vedou kovové dveře do zadní přístupové uličky, která je slepá a slouží pouze několika sousedním domům. Přes tuto uličku se nachází ještě prostorná garáž, sloužící jako dílna a za ní se rozkládá 290 m2 udržované zahrady na rovině, se zahradním domkem, studnou a vzrostlými stromy.

Dům je připojený na všechny sítě, vytápěný plynovým kondenzačním kotlem, na který je ještě 2 r. záruka. Celý dům je zateplený, střecha cca 10 let kompletně nová, všude jsou eurookna a dveře, technicky ve výborném stavu. V době inzerce nebyl dodán PENB, v souladu se zákonem proto uvádíme tř.G-mimořádně nehospodárná.

Dům vás při osobní prohlídce osloví svojí útulností a pocitem, že sem si můžete pouze přivézt osobní věci a okamžitě bydlet se vším komfortem.

Vesnice Ořechov poskytuje veškerou občanskou vybavenost, ZŠ, MŠ, lékaři, pošta, prodejna potravin i autobusová zastávka cca 2 min od domu, autem dostupnost do Brna velmi dobrá.

Cena, požadovaná majitelem je 6.700.000,- Kč, provize RK dohodou. Právní servis zajištěn, s financováním vám umíme pomoci prostřednictvím našeho nezávislého poradce.

Pro domluvu prohlídky nám zavolejte 604742068 nebo napište na info@inreo.cz.

 

Mapa

Umítění je orientační

Kontaktujte makléře