Prodej RD v Zubří

Zubří

Rychlý souhrn

Lokace:
Zubří
Cena:
3 950 000 Kč
Typ nemovitosti:
Dům
Status:
Prodej
Rozloha:
1650 m2
Ložnice:
4
Koupelny:
2
Garáže/stání:
1

Popis nemovitosti

 

Ve výhradním zastoupení  majitele nabízíme k prodeji  rodinný dům s velkou zahradou o výměře 1528 m2( možnost stavebního pozemku) v okrajové části  Zubří u Valašského Meziříčí.

Samostatně stojící patrový dům s užitnou plochou 116m2  je dispozičně rozdělen na dvě stejné bytové jednotky se společným vstupem a schodištěm.

V 1.nadzemním podlaží je bytová jednotka 2+1+ velká šatna, koupelna a WC jsou samostatné  s bezbariérovou úpravou. Za kuchyní je prostorná spižírna .

Ve 2.nadzemním podlaží je stejný byt 2+1 se spižírnou + velká šatna, koupelna a WC zvlášť.

V celém domě jsou plastová okna, ústřední topení s plynovým kotlem, v pokojích parkety ve velmi dobrém stavu.

Dům je podsklepený, rozdělený na 3místnosti a garáž s vraty na dálkové ovládání.  V průběhu posledních 20 let probíhaly postupně opravy a technické rekonstrukce - půda je zateplená minerální foukanou izolací, střecha z kanadského šindele, rýny měděné, voda v plastu, výměna radiátorů s termostatickými ventily, odvod dešťové vody do kanalizace, septik nahrazen splaškovou kanalizací.

 Za domem se nachází velká udržovaná zahrada o rozloze 1530 m2, část – cca 800 m2 lze v budoucnu využít jako stavební pozemek, je zde možnost přímého přístupu z ulice –  pozemek je zahrnut ve SÚP města.PENB uvádí tř.C.

Město Zubří se nachází v těsné blízkosti Rožnova pod Radhoštěm, na samé hranici CHKO Beskydy, je zde veškerá občanská vybavenost, školy, pošta, kino, obchody,koupaliště, sportovní hala, autobusová i vlaková doprava.

Nemovitost můžeme doporučit těm, kteří chtějí bydlet v krásném kraji Beskyd a přitom využívat všech možností města.

Cena požadovaná majitelem je 4.300.000,- Kč + daň z nabytí +provize RK

Mapa

Umítění je orientační

Kontaktujte makléře