Prodej vinný sklípek s bydlením

Mikulčice

Rychlý souhrn

Lokace:
Mikulčice
Cena:
2 500 000 Kč
Typ nemovitosti:
Rekreační
Status:
Prodej
Rozloha:
87 m2
Ložnice:
2
Koupelny:
1
Garáže/stání:
0

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji vinný sklípek s bydlením v obci Mikulčice, v malebném vinařském kraji moravského Slovácka.

Nemovitost o půdorysu 87 m2 je situovaná v boční neprůjezdné ulici, v řadové zástavbě podobných objektů.

Hlavními dveřmi vstoupíte přímo do společenské místnosti s posezením i veškerým kuchyňským komfortem (kuchyňská linka, elektrický sporák, lednička). Odtud je vstup do samotného sklepa s rozlohou cca 40 m2, který je vhodný zejména pro uskladnění vína (pro samotnou výrobu vína jsou zde omezené podmínky). V přízemí je samostatné WC.

Dále je možno ze společenské místnosti po schodech (schodiště obloženo dřevem s odvětráváním) vystoupit do patra, kde je prostorná ložnice s dvoulůžkem, trojdílnou skříní, komodami, nočními stolky, dále ratanové posezení, v rohu pak masážní sprchový kout a vstup na WC. Z místnosti vedou dveře na terasu se zastřešenou pergolou, kde je rovněž možnost příjemného posezení.

Vstupní dveře a okna jsou plastová s imitací dřeva, zabezpečeny mřížemi. V oknech instalovány sítě proti hmyzu. Podlahy v přízemí i v podkroví z keramické dlažby.

K původnímu sklepu byl přistaven nový objekt, byl zkolaudován v r. 2008, zdi izolované a zateplené, rovněž střecha je zateplená. Střecha nová, sedlová, s betonovými taškami. Celý objekt je zabezpečen elektronickým systémem, vytápění je elektrickými přímotopy, které lze ovládat dálkově přes mobilní telefon. Voda i odpad jsou napojeny na veřejnou síť. Elektřina 230 V. Zdrojem teplé vody je elektrický bojler. V době inzerce nebyl dodán PENB, uvádíme proto třídu G.

V obci je zajištěna veškerá občanská vybavenost, obchody, pošta, doprava, vzdálenost do Hodonína je cca 10 minut.

Celá oblast je velmi zajímavá pro rekreaci, je tu mnoho cyklostezek, řeka Morava, možnost pěších výletů, mnoho zajímavých míst v okolí, může sloužit jako výchozí místo pro poznávání celé Jižní Moravy, případně i Slovenska.

Ideální využití nemovitosti je k rekreaci nebo přechodnému obývání.

Cena požadovaná majitelem je 2.800.000,- Kč, + provize RK. V případě vážného zájmu je možnost o ceně jednat.

 S případným financováním vám rádi pomůžeme prostřednictvím našeho nezávislého hypotečního poradce.

Více informací na tel. č. 604 742 068 nebo na info@inreo.cz

Mapa

Umítění je orientační

Kontaktujte makléře