Prodej RD Podbřežice

PRODÁNO
Podbřežice

Rychlý souhrn

Lokace:
Podbřežice
Cena:
3 800 000 Kč
Typ nemovitosti:
Dům
Status:
Prodej
Rozloha:
70 m2
Ložnice:
2
Koupelny:
1
Garáže/stání:
0

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelky nabízíme k prodeji menší RD se zahradou v obci Podbřežice, cca 3 km od Rousínova.

Zastavěná plocha a nádvoří má výměru 106 m2, k domku přiléhá menší dvorek s uzavřenou zděnou kůlnou, vedle kůlny pergola a za nimi se rozkládá 941 m2 zahrady.                                                                                     

Dům s dispozicí 2+kk cca užitné plochy 70 m2 je původní zástavba, zdivo smíšené. Cca před 20 lety prošel kompletní rekonstrukcí, rozvody vody, elektřiny, odpadu, dřevěná euro okna se žaluziemi, vytápění plynové, v pokojích jsou wawky. Zdroj teplé vody je plynový průtokový ohřívač. Odpad napojený na veřejnou kanalizaci. V r. 2017 byla provedena izolace zdiva vůči zemní vlhkosti.

V době inzerce nebyl dodán PENB, z toho důvodu uvádíme tř. G.

Nad celým obytným prostorem se rozkládá velká půda, která se dá případně v budoucnu využít k půdní vestavbě. V domě je za obytným prostorem ještě komora k uskladnění např. potravin.

Přes dvorek okolo pergoly lze vstoupit na zahradu, která je mírně svažitá se sklonem k jihu, zatravněná, s porosty keřů a stromů. Kolem zahrady je nový plot a v zadní části nová brána, kterou se dá na pozemek vjet. Vprostřed zahrady je zbudován pod úrovní terénu zděný sklep cca 3 x 3 m.

Podbřežice se nacházejí 3 km od Rousínova, je zde občanská vybavenost jako obchod, restaurace, autobusová zastávka a dojezdová vzdálenost do Brna je 23 km. 

Nabízená nemovitost umožní svému majiteli příjemné klidné bydlení s vlastní zahradou a s možností aktivního pobytu v přírodě. Současně má velký potenciál po rekonstrukci zajistit pohodlné moderní bydlení kousek od města a zároveň v klidném venkovském prostředí. Nemovitost má svou „ duši“, velice doporučujeme osobní prohlídku.

Cena, požadovaná majitelem je 3.800.000,- Kč, v případě vážného zájmu je možno o ceně jednat. Provize RK dohodou. S případným financováním vám pomůžeme prostřednictvím našeho nezávislého poradce.

Mapa

Umítění je orientační

Kontaktujte makléře